Otthon és kert
LEONARDO NOLI bézs müzlis-leveses tálka 15x11cm
LEONARDO NOLI bézs müzlis-leveses tálka 15x11cm
(Összesen
3
értékelés)
Kedvezmény
Újdonság
A LEONARDO NOLI bézs müzlis-leveses tálka 15x11cm terméket a Leonardo gyártótól a DekoracioesButor.hu oldalon 6500 Ft - ért találja.
6500 Ft
6500 Ft
Ellenőrizd az elérhetőséget
Leírás
Leonardo Noli Beige müzlis-leveses tálka 15x11cm
Ean:
4002541546449
Márka:
Leonardo
Eladó:
Dodo
Inne produkty z kategorii Otthon és kert
Újdonság
LEONARDO CANDELA szarvas 7cm
2000 Ft
Kedvezmény
LEONARDO TERRA tál 39cm teakfa alapon
53500 Ft
21400 Ft
Újdonság
Kedvezmény
HIPPO réz alumínium dekorációs tál 30 cm
29190 Ft
17590 Ft
Újdonság
SAGAR bézs alumínium tál
36890 Ft
Újdonság
LEAF ezüst tál 41cm
4890 Ft
Újdonság
Kedvezmény
HISAR fehér fém tál
17590 Ft
15590 Ft
Inne produkty producenta Leonardo
Újdonság
LEONARDO CANDELA szarvas 7cm
2000 Ft
Kedvezmény
LEONARDO CALDO viharlámpa 26cm
13900 Ft
5560 Ft
Újdonság
Kedvezmény
LEONARDO CUCINA olaj-ecet kiöntő szett 2részes
5700 Ft
5700 Ft
Kedvezmény
LEONARDO TERRA tál 39cm teakfa alapon
53500 Ft
21400 Ft
Kedvezmény
LEONARDO PUCCINI pohár röviditalos 220ml
2700 Ft
1080 Ft
Kedvezmény
LEONARDO POESIA mécsestartó 5cm ezüst
3000 Ft
1200 Ft
Kedvenc E-boltok
Bonu
Dodo
15784
Termékek
317
Kategóriák
12
Márkák